L’Oreal Paris · Infaillible 24H Fresh Wear · 130 True Beige 30 ml Fondöten

Mevcut

L’Oreal Paris Infaillible fondoten, 24 saat kalıcı yapısı ve içeriğindeki hyalüronik asit ile kusursuz bir cilt mümkün. Özel hazırlanmış bu fondötenin içeriği sizlere ışıltılı, sağlıklı bir cilt sunar. Bulaşmaz, akmaz ve temasa dayanıklı bir yapısı vardır.

L’Oreal Paris Infaillible 24H Fresh Wear 130 True Beige dene ve farkı gör. Hemen sipariş ver.

Diğer fondötenlerimiz için göz atın! /uk/makyaj/yuz/?orderby=date

Karşılaştır

Infaillible Fondöten

L’Oreal Parisin  bu fondöteni ile mükemmel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Cildinizi seviyor ve koruyorsanız bu fondöten tam size göre. Kusursuz, canlı bir görünüm için mutlaka denemelisiniz. İçeriğindeki hyalüronik asit sayesinde cildinizi nemlendirir ve kurumasını önler.

Fondöten ile akşamları ışıltılı cilde kavuşabilirsiniz. L’Oreal Parisin bu fondöteni ile istediğiniz her lekeyi kapatabilir ve canlı bir görünüm elde edebilirsiniz. Nefes alan kapatıcılığı sayesinde cildiniz nefes alırken harika bir görünüm elde edersiniz.

Infaillible Fondöten Ne Sağlar?

Bu muhteşem formül sayesinde cildiniz pürüzsüz bir görünüm kazanacak ve gün boyu ışıltınıza ışıltı katacak. Temasa dayanıklı formülü ile sevdiklerinize sarılabilir, tokalaşabilirsiniz. Kolay uygulanabilir özellikli, kaliteli bir fondöten arayışında olanların mutlaka tercih etmesi gereken bir fondöten. cildinizi ışıltılı gösterir. canlılık katar. sağlıklı bir görünüm elde edersiniz. Bu muhteşem fondöten içeriğindeki hyalüronik asit ile cildinize doyasıya nem verir.

Tüm Kategoriler