Rimmel London Aydınlatıcı Allık Kiti · Kate Sculpting · Golden Bronze

Mevcut

Rimmel London Aydınlatıcı Kit Golden Bronze ile 3 farklı renk bulunur: Işıltılı aydınlatıcı, gölgelendirme rengi ve toz allık. Kalıcı renkler, göz alıcı görünümlü bir parlaklık için doğal cilt rengiyle kusursuz bir şekilde bütünleşir. Bu ürünü günlük Rutininize ekleyebilir ve harikalar yaratabilirsiniz.

Rimmel London Aydınlatıcı Kit Golden Bronze’u hemen satın al, faydalarından sende yararlan.

Diğer ürünlere göz at.

Karşılaştır

Rimmel London Aydınlatıcı Kit Golden Bronze

Kompakt pudra kitinde 3 farklı renk bulunur. Bunların ana özelliği ise ışıltı vermek, gölgelendirme rengi ve toz allığıdır. Kate Moss tarafından tasarlanan bu aydınlatıcı kit sayesinde yüzünüz pürüzsüz ve mükemmel bir uyum yakalayacak. Bu kitin özel formülü sayesinde gün boyu kalıcılık sağlar. 100% orijinal içeriğe sahiptir.

 

Aydınlatıcı Kit Golden Bronze Nasıl Uygulanır?

Bu kiti geniş açılı bir fırça ile kullanmanız uygulamada kolaylık sağlayacaktır. Yüzün alın, burnun ortası, göz altları, elmacık kemikleri ve çene gibi bölgelerini vurgulamak için aydınlatıcı rengi uygulayın.  Yüzün elmacık kemikleri, alın, çene kemiği gibi bölgelerini inceltmek içinde kontür rengini uygulayın. Yüzünüze renk gelmesi ve bir bütünlük yaratmak içinde allık kullanın.

Tüm Kategoriler