Maybelline New York · The Burgundy Bar 12 Renk Far Paleti

Mevcut

Maybelline New York The Burgundy Bar Far Paleti ile kızıl tonlarda bir makyaja ne dersin? 12 renk ile gözlerinizi kamaştıracak ışıltılı ve mat renklerle sınırsız sayıda kombinasyon yapabilir, çift taraflı aplikatörü ile kolayca uygulayabilirsin. Hemen denemek için satın al!

Hızlı kargo, güvenilir alışveriş, hemen satın al!

Diğer göz ürünlerimize göz at!

Karşılaştır

The Burgundy Bar 12 renk Far Paleti

Maybelline New York · Maybelline New York The Burgundy Bar Far Paleti ile gözlerinize bir ışık gelecek. Muhteşem pigmenti ile son derece sabit duran ve kalıcı etkisi ile ışığınıza ışık katacaksınız. 12 renk olan bu palette son trend renkleri bulacaksınız. 12 Farklı renk ile sınırsız sayıda kombinasyonla gözlerinize renk katın. Her tona uygun bu palette çift taraflı uygulama paletiyle kolayca uygulayabilirsin. Hemen dene, trendi yakala.

Maybelline New York The Burgundy Bar Far Paleti

Maybelline New York The Burgundy Bar Far Paleti size muhteşem kızıllıklar sunuyor. Gözlerinize biraz kızıl katarak derin bakışlar atabileceğiniz bu palet size tem 12 farklı renk sunuyor. Hemen al, farkı gör.

Maybelline New York The Burgundy Bar Far Paleti son derece trend kızıllıklarla sizlere derin bakışlar sunuyor. Denemek için hemen al!

Tüm Kategoriler